W sobotę o godzinie 16.00 dojdzie do pojedynku lidera z wiceliderem grupy 4 szczecińskiej A-klasy. Energetyk II Gryfino podejmie Witniczankę Witnica. Początek spotkania o godzinie 16.00 na płycie głównej stadionu w Gryfinie. 

W środę podopieczni Rafała Kaliciaka rozegrali zaległe spotkanie z Grotem Gardno. Bo bardzo ciężkim spotkaniu nasi piłkarze pokonali zespół prowadzony przez Marcina Parę 3:1. Nasz zespół stracił bramkę w pierwszej połowie spotkania, ale przed przerwą doprowadził do remisu. Druga połowa przyniosła dwa trafienia Kamila Makuły, co spowodowało, że Energetyk wrócićz Gardna z cennymi trzema punktami.

A już w sobotę nasz zespół podejmie wicelidera rozgrywek. Do naszego miasta przyjedzie Witniczanka, która do Energetyka traci dziewięć oczek. Jeśli w spotkaniu z zespołem z Witnicy nasi piłkarze zdobędą komplet punktów zagwarantują sobie pierwsze miejsce w tegorocznych rozgrywkach grupy czwartej szczecińskiej A-Klasy.

Podczas meczu standardowo dla wszystkich kibiców Energetyk Gryfino i restauracja Jadłostajnia zagwarantowała poczęstunek. Już teraz zapraszamy na darmowe smakołyki przygotowane przez restaurację Jadłostajnia!


23. kolejka grupy 4. szczecińskiej A-Klasy

Energetyk II Gryfino – Witniczanka Witnica

Czas: 26 maja, sobota, godz. 16.00

Miejsce: stadion przy ulicy Sportowej w Gryfinie

 

Komentarze

0