Energetyk II Gryfino w dalszym ciągu niepokonany! Podopieczni trenera Rafała Kaliciaka pokonali w sobotę na własnym boisku Czarnych Czarnówko 6:0. Sobotnie zwycięstwo umocniło gryfiński zespół na pozycji lidera.

Spotkanie rozpoczęło się dość mozolnie. Drużyna z Czarnówka cofnęła się na własną połowę i oddała Energetykowi pole do gry. Nasz zespół niestety nie wszedł dobrze w mecz. Wiele niedokładności w podaniach, braki w komunikacji spowodowały, że gra naszego zespołu nie wyglądała tak jak oczekują tego kibice, jak i sami zawodnicy. Pomimo słabszej gry Energetyk schodził do szatni z jedną bramką na koncie, którą zdobył Kamil Makuła wykorzystując dośrodkowanie Łukasza Piskorowskiego i strzałem głową umieścił piłkę w samo okienko bramki Czarnych.

Druga połowa w wykonaniu naszych piłkarzy zdecydowanie lepsza. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania do siatki trafił ponownie Kamil Makuła. Później jeszcze po dwa trafienia dołożyli Sebastian Kuchcik i Paweł Grygorcewicz, który na boisku pojawił się w 53. minucie a dwanaście minut później po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców.