Piłkarską sobotę naszych drużyn otworzą podopieczni Artura Kujawińskiego, którzy o godzinie 11.00 zmierzą się na boisku przy ulicy Sportowej z Białymi Sądów.

Nasi zawodnicy przystąpią do spotkania w roli lidera. Juniorzy Energetyka zajmują pierwsze miejsce w tabeli plasuje się na ostatniej lokacie. Będzie to niewątpliwie pojedynek faworyta do awansu z outsiderem. Gryfinianie podchodzą do tego meczu skoncentrowani i nastawieni na zdobycie kompletu punktów wiedząc, że nie będzie to jednak łatwe zadanie.

Zwycięstwo z drużyną z Sądowa pozwoli piłkarzom trenera Kujawińskiego utrzymać lidera oraz dwupunktową przewagę nad drugim Światowidem 63 Łobez, który w tej kolejce ma pauzę.


18. kolejka 1. Ligi Juniorów Starszych

Energetyk Gryfino – Biali Sądów

Czas: 7 kwietnia, sobota, godz. 11.00

Miejsce: Stadion przy ulicy Sportowej w Gryfinie

 

 

 

Komentarze

0