Podopieczni Artura Kujawińskiego pokonali w czwartkowe południe zespół Unii Dolice aż 8:0. Zwycięstwo nad zespołem z Dolic pozwoliło naszym juniorom utrzymać pozycję lidera w 1. lidze juniorów starszych.

Wysoki wynik spotkania nie odzwierciedla gry naszego rywala. Zespół z Dolic stwarzał sobie sytuacje bramkowe, jednak na posterunku byli nasi defensorzy. Pierwszego gola w spotkaniu nasi piłkarze zdobyli dopiero w 20. minucie, kiedy to do siatki z rzutu wolnego trafił Wojciech Kosmalski. Trzy minuty później wynik podwyższył Maciej Pięta.

Kolejne bramki padały już w drugiej odsłonie meczu, w której to podopieczni trenera Kujawińskiego zdobyli aż sześć bramek. Do siatki trafiali kolejno: Jankowski, Girdziejewski, Przetak, Kotowski, Lebioda oraz Kubaczyński. Wynik spotkania mógł być zdecydowanie wyższy. Pod koniec spotkania nasi piłkarze trafili jeszcze w słupek i poprzeczkę.