Podopieczni Rafała Kaliciaka w ostatniej grze kontrolnej przed startem rozgrywek A-klasy pokonali Mieszka Mieszkowice aż 6:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Jakub Surowiec, Sebastian Szych, Piotr Pluta oraz Gracjan Żeglin, który zanotował trzy trafienia. 

Goście zostali totalnie zdominowani przez nasz zespół. Gryfinianie nie pozwolili na to by zespół z Mieszkowic stworzył zagrożenie pod naszą bramką. – Od początku meczu dyktowaliśmy warunki i byliśmy przeważającą strona. Realizowaliśmy założenia,  które mieliśmy do wykonania – powiedział po meczu Gracjan Żeglin.

Końcowy rezultat mógł być wyższy, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali swoich szans. – Mogliśmy wygrać wyżej, aczkolwiek momentami  brakowało dokładnego ostatniego podania oraz skuteczności – dodaje strzelec trzech goli w sobotnim sparingu.

Do rewanżowego spotkania z Grotem został niecały tydzień. Dobra forma przed startem ligi napawa do dużego optymizmu fanów Energetyka. – Dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy i powoli łapiemy trochę świeżości. Za tydzień  startuje liga, wiec każdy z nas dochodzi już do pełnej formy – kończy wychowanek naszego klubu.


Energetyk II Gryfino – Mieszko Mieszkowice 6:0

1:0 –  Gracjan Żeglin

2:0 – Sebastian Szych

3:0 – Jakub Surowiecki

4:0 – Piotr Pluta

5:0 – Gracjan Żeglin

6:0 – Gracjan Żeglin

Energetyk II Gryfino: Wiktor Krzywiak ( Bartosz Kulik 70′) – Rafał Tomczyk, Radosław Radke, Robert Piekarek, Kamil Bojarski – Marek Węgrzyn (Mateusz Grzech 46′), Gracjan Żeglin, Jakub Duch (Paweł Grygorcewicz 46′), Piotr Pluta (Łukasz Kubiciel 70′), Sebastian Szych – Jakub Surowiecki

 

Komentarze

0