W niedzielę podopieczni Artura Kujawińskiego zmierzyli się z rówieśnikami z Iskry Banie. Gryfinianie pokonali juniorów Iskry 3:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Kaberow, Pięta oraz Girdziejewski.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszego zespołu. Po 30. minutach nasi zawodnicy wygrywali już 3:0. Już w 7. minucie wynik spotkania otworzył Kaberow, który pokonał bramkarza gości. Dziesięć minut później było już 2:0 po golu Pięty. Trzecią bramkę dla zespołu trenera Kujawińskiego zdobył Patryk Girdziejewski.

W drugiej połowie przebudzili się goście, którzy zdobyli dwie bramki, co spowodowało, że spotkanie w końcówce nabrało rumieńców. Mimo okazji bramkowych obu drużyn wynik nie uległ jednak zmianie i ostatecznie podopieczni Artura Kujawińskiego wyszli zwycięsko z pojedynku z Iskrą.