Sobota i niedziela to dni, w których kibice naszego klubu będą mogli zobaczyć drużyny Energetyka w grach kontrolnych. W sobotę swoje spotkanie zagrają rezerwy a w niedziele do gry wkroczą juniorzy. 

Powoli zbliżamy się do ostatnich sparingów w wykonaniu naszych drużyn.  Za dwa tygodnie startują ligowe rozgrywki. Swój pierwszy mecz podopieczni Rafała Kaliciaka rozegrają w Gardnie z tamtejszym Grotem. Zanim jednak dojdzie do tego spotkania nasze rezerwy zmierzą się jeszcze z Falą Międzyzdroje oraz Mieszkiem Mieszkowice.

Przed zawodnikami Artura Kujawińskiego jeszcze dwa test mecze. Nasi juniorzy do rozgrywek przystąpią tydzień po rezerwach.  Spowodowane jest to pauzą w pierwszej kolejce ligowej naszej drużyny. Do tego czasu nasza młodzież zmierzy się jeszcze z juniorami Iskry Banie i Arkonii Szczecin.

Oto jak wygląda weekend w wykonaniu naszych zespołów:

Sobota, 3 marca, godz. 16.00

Energetyk II Gryfino – Fala Międzyzdroje


 

Niedziela, 4 marca, godz. 17.00  [JUNIORZY] 

Energetyk Gryfino – Iskra Banie

Komentarze

0