Kapitan i legenda Energetyka Gryfino zmienia klub. Łukasz Łazarz rundę wiosenną spędzi w Iskrze Golczewo, która występuje w Szczecińskiej Klasie Okręgowej i plasuje się obecnie na 11. miejscu w ligowej tabeli. 

Popularny „Łazi” to żywa legenda naszego klubu. Od blisko piętnastu lat jest związany z gryfińskim Energetykiem. Przez ostatnie sezony Łazarz występował z opaską kapitana i stanowił o sile pierwszego zespołu naszej drużyny.

Zarząd klubu podjął decyzję, że numer 13, z którym w Gryfinie występował Łukasz został zastrzeżony. Jednocześnie liczymy na to, że niebawem kibice przy ulicy Sportowej będą mogli zobaczyć ponownie legendę naszego w barwach „Energii”.

Łukasz, nie żegnamy się tylko mówimy „do widzenia”! Mocno wierzymy, że wkrótce zagrasz ponownie w drużynie, w której się wychowałeś i będziesz stanowił o sile naszego zespołu! A obecnie życzymy Ci dużo zdrowia i sukcesów w nowym zespole.

Dziękujemy za wszystko Łukasz! 

Komentarze

0