W związku z wycofaniem z rozgrywek III Ligi drużyny Energetyka szeregi naszego klubu opuściła znaczna część zawodników, którzy w poprzedniej rundzie reprezentowali barwy zespołu z Gryfina. 

W następnej rundzie na boisku przy Sportowej nie zobaczymy już Dawida Bidnego ( Sparta Węgorzyno), Mateusza Toporkiewicza, Pawła Bieleckiego (obaj SV Altlüdersdorf),  Konrada Prawuckiego ( Błękitni Stargard), Patryka Brzozowskiego ( Kotwica Kołobrzeg), Oskara Fijałkowskiego ( FSV Einheit Ueckermünde), Patryka Marczuka (Pogoń II Szczecin), Adriana Krzywickiego, Łukasza Aleksandrowicza, Łukasza Łazarza i Łukasza Cebulskiego (wszyscy Iskra Golczewo) oraz Piotra Ruska ( klub z ligi niemieckiej).

Wiosnę w barwach rezerw gryfińskiego zespołu spędzą Kamil Makuła, Sebastian Szych, Gracjan Żeglin. Blisko gry w zespole prowadzonym przez Rafała Kaliciaka są również Marek Lipka oraz Łukasz Piskorowski.

Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali barwy naszego klubu dziękujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Komentarze

0