7 Październik na długo zapadnie w pamięć kibicom Energetyka Gryfino. To właśnie tego dnia udało się zdobyć upragnione 3 punkty w swoim mieście!

Energetyk zmierzył się z zespołem GKS Przodkowo i już od początku pokazał na co go stać.

Podopieczni Łukasza Cebulskiego już na samym początku spotkania rzucili się do ataku bo zaledwie po 5 minutach zdobyć pierwszą bramkę (Łazarz 5′).Następnie zaledwie po 19 minutach Marek Lipka  ustawił wysoko poprzeczkę strzelając w 22′ kolejnego gola. Do przerwy naszym przeciwnikom udało się odrobić stratę zdobywając jedną bramkę z rzutu karnego. W II połowie w 65′ GKS Przodkowo wyrównało wynik, ale nie na długo, w 68′ wygraną zapewniła nam bramka Szymona Wierzchowskiego na 3:2. Dziękujemy!

Dzięki tej wygranej wyszliśmy ze strefy spadkowej, obecnie z dorobkiem 8 punktów znajdujemy się na 14 miejscu.

Przed nami następne spotkanie wyjazdowe, tym razem 14.10.2017 zmierzymy się w Toruniu z tamtejszym zespołem Elana Toruń.