26.08.2017 Energetyk gościł u siebie drużynę Sokół Kleczew. Początek meczu zapowiadał się obiecująco, już w pierwszych minutach nasi zawodnicy mieli kilka okazji do zdobycia bramki, niestety nie udało się wykorzystać okazji. W 53 minucie, Arkadiusz Bajersk zdobył bramkę dla gości. Drugiej połowie meczu towarzyszyły ogromne emocje i kontrowersje, po tym jak w 73 minucie, Dmytro Donos otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zaledwie po kilku minutach doszło do kolejnej absurdalnej sytuacji, gdy znajdujący się w polu karnym Sokoła Kleczew Szymon Wierzchowski, otrzymał żółtą kartkę.  Powyższe dwie decyzje sędziego mogły zmienić wynik meczu, który zakończył się wygraną Sokoła 1:0.

Fotorelacja za pośrednictwem eGryfino: eGryfino/ Energetyk Gryfino – Sokół Kleczew

Następne spotkanie rozegramy na wyjeździe z drużyną Bałtyk Gdynia. Mecz odbędzie się 02.09.2017 o godzinie 15:00.