Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy oficjalny terminarz dla rozgrywek III Ligi na sezon 2017/2018. Jednocześnie informujemy, że pierwszy mecz inauguracyjny drużyna Energetyka Gryfino rozegra na wyjeździe z drużyną Unia Solec Kujawski.

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Pogoń II Szczecin  
2 Wierzyca Pelplin – Wda Świecie  
3 KS Chwaszczyno – GÓRNIK KONIN  
4 Unia Solec Kujawski – Energetyk Gryfino  
5 Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń  
6 Świt Szczecin – GKS Przodkowo  
7 SOKÓŁ Kleczew – LECH II Poznań  
8 Bałtyk Gdynia – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
9 POLONIA Środa Wlkp. – JAROTA Jarocin  

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

10 Pogoń II Szczecin – JAROTA Jarocin  
11 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – POLONIA Środa Wlkp.  
12 LECH II Poznań – Bałtyk Gdynia  
13 GKS Przodkowo – SOKÓŁ Kleczew  
14 Elana Toruń – Świt Szczecin  
15 Energetyk Gryfino – Kotwica Kołobrzeg  
16 GÓRNIK KONIN – Unia Solec Kujawski  
17 Wda Świecie – KS Chwaszczyno  
18 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Wierzyca Pelplin  

Kolejka 3 w dniach 23-08-2017

19 Wierzyca Pelplin – Pogoń II Szczecin  
20 KS Chwaszczyno – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
21 Unia Solec Kujawski – Wda Świecie  
22 Kotwica Kołobrzeg – GÓRNIK KONIN  
23 Świt Szczecin – Energetyk Gryfino  
24 SOKÓŁ Kleczew – Elana Toruń  
25 Bałtyk Gdynia – GKS Przodkowo  
26 POLONIA Środa Wlkp. – LECH II Poznań  
27 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – JAROTA Jarocin  

Kolejka 4 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

28 Pogoń II Szczecin – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
29 LECH II Poznań – JAROTA Jarocin  
30 GKS Przodkowo – POLONIA Środa Wlkp.  
31 Elana Toruń – Bałtyk Gdynia  
32 Energetyk Gryfino – SOKÓŁ Kleczew  
33 GÓRNIK KONIN – Świt Szczecin  
34 Wda Świecie – Kotwica Kołobrzeg  
35 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Unia Solec Kujawski  
36 Wierzyca Pelplin – KS Chwaszczyno  

 Kolejka 5 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

37 KS Chwaszczyno – Pogoń II Szczecin  
38 Unia Solec Kujawski – Wierzyca Pelplin  
39 Kotwica Kołobrzeg – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
40 Świt Szczecin – Wda Świecie  
41 SOKÓŁ Kleczew – GÓRNIK KONIN  
42 Bałtyk Gdynia – Energetyk Gryfino  
43 POLONIA Środa Wlkp. – Elana Toruń  
44 JAROTA Jarocin – GKS Przodkowo  
45 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – LECH II Poznań  

 Kolejka 6 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

46 Pogoń II Szczecin – LECH II Poznań  
47 GKS Przodkowo – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
48 Elana Toruń – JAROTA Jarocin  
49 Energetyk Gryfino – POLONIA Środa Wlkp.  
50 GÓRNIK KONIN – Bałtyk Gdynia  
51 Wda Świecie – SOKÓŁ Kleczew  
52 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Świt Szczecin  
53 Wierzyca Pelplin – Kotwica Kołobrzeg  
54 KS Chwaszczyno – Unia Solec Kujawski  

 Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

55 Unia Solec Kujawski – Pogoń II Szczecin  
56 Kotwica Kołobrzeg – KS Chwaszczyno  
57 Świt Szczecin – Wierzyca Pelplin  
58 SOKÓŁ Kleczew – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
59 Bałtyk Gdynia – Wda Świecie  
60 POLONIA Środa Wlkp. – GÓRNIK KONIN  
61 JAROTA Jarocin – Energetyk Gryfino  
62 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – Elana Toruń  
63 LECH II Poznań – GKS Przodkowo  

 Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

64 Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo  
65 Elana Toruń – LECH II Poznań  
66 Energetyk Gryfino – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
67 GÓRNIK KONIN – JAROTA Jarocin  
68 Wda Świecie – POLONIA Środa Wlkp.  
69 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Bałtyk Gdynia  
70 Wierzyca Pelplin – SOKÓŁ Kleczew  
71 KS Chwaszczyno – Świt Szczecin  
72 Unia Solec Kujawski – Kotwica Kołobrzeg  

 Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

73 Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin  
74 Świt Szczecin – Unia Solec Kujawski  
75 SOKÓŁ Kleczew – KS Chwaszczyno  
76 Bałtyk Gdynia – Wierzyca Pelplin  
77 POLONIA Środa Wlkp. – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
78 JAROTA Jarocin – Wda Świecie  
79 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – GÓRNIK KONIN  
80 LECH II Poznań – Energetyk Gryfino  
81 GKS Przodkowo – Elana Toruń  

 Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

82 Pogoń II Szczecin – Elana Toruń  
83 Energetyk Gryfino – GKS Przodkowo  
84 GÓRNIK KONIN – LECH II Poznań  
85 Wda Świecie – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
86 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – JAROTA Jarocin  
87 Wierzyca Pelplin – POLONIA Środa Wlkp.  
88 KS Chwaszczyno – Bałtyk Gdynia  
89 Unia Solec Kujawski – SOKÓŁ Kleczew  
90 Kotwica Kołobrzeg – Świt Szczecin  

 Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

91 Świt Szczecin – Pogoń II Szczecin  
92 SOKÓŁ Kleczew – Kotwica Kołobrzeg  
93 Bałtyk Gdynia – Unia Solec Kujawski  
94 POLONIA Środa Wlkp. – KS Chwaszczyno  
95 JAROTA Jarocin – Wierzyca Pelplin  
96 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
97 LECH II Poznań – Wda Świecie  
98 GKS Przodkowo – GÓRNIK KONIN  
99 Elana Toruń – Energetyk Gryfino  

 Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

100 Pogoń II Szczecin – Energetyk Gryfino  
101 GÓRNIK KONIN – Elana Toruń  
102 Wda Świecie – GKS Przodkowo  
103 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – LECH II Poznań  
104 Wierzyca Pelplin – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
105 KS Chwaszczyno – JAROTA Jarocin  
106 Unia Solec Kujawski – POLONIA Środa Wlkp.  
107 Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia  
108 Świt Szczecin – SOKÓŁ Kleczew  

 Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

109 SOKÓŁ Kleczew – Pogoń II Szczecin  
110 Bałtyk Gdynia – Świt Szczecin  
111 POLONIA Środa Wlkp. – Kotwica Kołobrzeg  
112 JAROTA Jarocin – Unia Solec Kujawski  
113 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – KS Chwaszczyno  
114 LECH II Poznań – Wierzyca Pelplin  
115 GKS Przodkowo – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
116 Elana Toruń – Wda Świecie  
117 Energetyk Gryfino – GÓRNIK KONIN  

 Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

118 Pogoń II Szczecin – GÓRNIK KONIN  
119 Wda Świecie – Energetyk Gryfino  
120 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – Elana Toruń  
121 Wierzyca Pelplin – GKS Przodkowo  
122 KS Chwaszczyno – LECH II Poznań  
123 Unia Solec Kujawski – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
124 Kotwica Kołobrzeg – JAROTA Jarocin  
125 Świt Szczecin – POLONIA Środa Wlkp.  
126 SOKÓŁ Kleczew – Bałtyk Gdynia  

 Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

127 Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin  
128 POLONIA Środa Wlkp. – SOKÓŁ Kleczew  
129 JAROTA Jarocin – Świt Szczecin  
130 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – Kotwica Kołobrzeg  
131 LECH II Poznań – Unia Solec Kujawski  
132 GKS Przodkowo – KS Chwaszczyno  
133 Elana Toruń – Wierzyca Pelplin  
134 Energetyk Gryfino – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  
135 GÓRNIK KONIN – Wda Świecie  

 Kolejka 16 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

136 Pogoń II Szczecin – Wda Świecie  
137 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – GÓRNIK KONIN  
138 Wierzyca Pelplin – Energetyk Gryfino  
139 KS Chwaszczyno – Elana Toruń  
140 Unia Solec Kujawski – GKS Przodkowo  
141 Kotwica Kołobrzeg – LECH II Poznań  
142 Świt Szczecin – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  
143 SOKÓŁ Kleczew – JAROTA Jarocin  
144 Bałtyk Gdynia – POLONIA Środa Wlkp.  

 Kolejka 17 w dniach 25-11-2017/26-11-2017

145 POLONIA Środa Wlkp. – Pogoń II Szczecin  
146 JAROTA Jarocin – Bałtyk Gdynia  
147 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz – SOKÓŁ Kleczew  
148 LECH II Poznań – Świt Szczecin  
149 GKS Przodkowo – Kotwica Kołobrzeg  
150 Elana Toruń – Unia Solec Kujawski  
151 Energetyk Gryfino – KS Chwaszczyno  
152 GÓRNIK KONIN – Wierzyca Pelplin  
153 Wda Świecie – CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.  

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Komentarze

0